Email Marketing

A'dan Z'ye Dekorasyon

İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren Aviva Dekorasyon tüm dekorasyon işlerinde uzman ve donanımlı bir ekibe sahiptir, değiştirmek istediğiniz mekanın atmosferini sizin isteğiniz doğrultusunda iç mimarımız yeni bir yaşam alanı ortaya çıkarmak için hazırdır.

A'dan Z'ye tüm tadilat ve dekorasyon işlerini birlikte yürüten ekibimiz iç mimarımızın belirttiği hususlar doğrultusunda ince ve zarafet dolu ortamlar meydana getirir.

İç mimarımız sizinle yaptığı görüşmelerden sonra sizinle anlaştığı tarihe kadar mutlaka işlerimiz tamamlanır ve herhangi bir gecikme yaşanmaz. Bu hususta müşteri memnuniyeti önceliğimizdir ve müşterilerimizi mağdur etmek gibi bir düşüncemiz yoktur.

Hizmetin tamamlanmasından sonra yaptığımız işler müşterilerimizin beğenisine sunulur, şayet müşterimizin memnun olmadığı bir nokta varsa kısa sürede istediği şekilde düzenlemeler sağlanır.

Bilgi birikimi ve tecrübe sahibi iç mimarımız Sedat ARAS tüm dekorasyon ve tadilat işlerini hiç aksatmadan takip etmektedir.

афишаescort ladyboyденьги фотоигры по сети онлайн

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.