Alçıpan Ustası

Alçıpan

Alçıpan işlemi alçı levha ile uygulanmaktadır. Alçıpan levhanın iki tarafı da alçıdan yapılmış kağıt ile kaplıdır, genellikle asma tavan ve duvar panel yapımında kullanılır. Alçıpan levhası hafiftir, uygulaması kolaydır. Alçıpan levhalar yangına dayanıklı malzemeden üretilmiştir, ayrıca ses yalıtımını da sağlar.

Alçıpan kullanımı yaşadığımız ortamlara ferahlık katar. Hem tavanda hem de duvarda başarıyla kullanılabilmektedir. Asma tavan, TV ünitesi, duvar en sık yaptığımız işlemlerdendir. Bu tarz işlerde alçıpan en sık kullanılan malzemedir.

Alçıpan işlemini yapacak ustanın işinde uzman biri olması şarttır, yoksa malzeme israfı ortaya çıkabilir ve istenen görünüm elde edilemeyebilir, ayrıca zaman kaybı yaşanması da söz konusu olacaktır. Aviva Dekorasyon ustaları alçıpan konusunda işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Evinizde, ofisinizde veya işlettiğiniz mekanlarda alçıpan uygulaması yaptırmayı düşünürseniz Aviva Dekorasyon'la iletişim kurabilirsiniz. Gerekli keşiflerden sonra istediğiniz dekorasyona uygun olarak alçıpan işlemini gerçekleştiriz. 

anyoption minimumкупить сковородуmiami beach rent apartmentбюджет 2016 украина минимальная зарплата

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.