Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavan yaşanılan ortamda en dikkat çeken yüzeylerin başında gelir. Duvarlar ve zeminlerde çeşitli obje ve nesneler kullanılarak boş alanlar doldurulurken asma tavada böyle bir durum söz konusu değildir, tavan hiçbir şekilde kapatılamaz ve büyük ve boş bir alan olarak dikkat çeker. Tavanı daha az dikkat çeker hale getirmek için asma tavan uygulaması yapmaktayız.

Asma tavan ile tesisat kabloları gizlenebilmekte, ayrıca çeşitli materyalleri de bir arada kullanabilmekteyiz. Asma tavan ile yangın dedektörü kullanabilir, spot aydınlatmalar ile hoş bir ortam elde edebiliriz. Ayrıca asma tavan ile akustik ortam da sağlanabilmektedir. Oramda bulunan kişiler konforlu bir ortamda bulunmanın keyfini yaşar. 

Asma tavanın bulunması estetik görünüm sağlar, yerleştirilen aydınlatmalar ile ortama hoş bir görünüm elde edilir. Asma tavan ev ve ofis dışında işletilen mekanlarda da en önemli yapı taşlarından biridir. Havalandırmalar, yangın dedektörleri bir çalışma ortamında olmazsa olmaz unsurlardandır ve asma tavan ile bu sistemler bir arada kullanılabilmektedir.

Asma tavan uygulamasında vektörel, metal, alçı, petek, camyünü gibi malzemeler yaygın olarak kullanılmaktadır. Sık sık kullanılmayan ortamlarda ise asma tavanın varlığı ısıtma ve soğutma maliyetlerini düşürmektedir.

Aviva Dekorasyon ustaları sizlerin istek ve doğrultusunda asma tavan uygulamasını başarıyla yerine getirmekte ve yaşadığınız ortamda estetik bir görünüm sağlamaktadır. 

bestвидеокамера додяотдых грузия аджариякупить посуду

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır. 

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.