Boya Badana Hizmetleri

Boya

Evinizde duvar boyası ve duvar sıvası gibi ihtiyaçlarınızda ilk önce bir boya ustası ile iletişime geçmeniz çok önemlidir, boya ustası evinize en uygun malzemenin ne olacağını size söyleyecektir. Aviva Dekorasyon olarak ustalarımıza sonsuz güvenmekteyiz, ustalarımız işini kusursuz yapan işin ehli kişilerdir. Bu da Aviva Dekorasyon olarak sektörde bizi üst sıralara taşımıştır.

Boya uygulaması günümüze ayak uydurarak teknolojik ekimanlarla çeşitlilik kazanmıştır. Püskürtme yöntemi en başarılı uygulamalardan biridir ve bu yöntemle duvarlarınız pürüzsüz ve mükemmel bir görünüm kazanır.

Aviva Dekorasyon olarak Avrupa Yakası'nda faaliyet göstermekteyiz, bünyemizde bulunan boya ustaları zaman ve malzeme israfı yapmaz, işini başarıyla yerine getirir. Öte yandan uzman kadromuz yaşadığınız veya çalıştığınız ortama güzellik katar ve hoş bir hale getirir.

Evinizin veya çalıştığınız yerin boyanmadan önce keşfi için biizmle iletişime geçebilirsiniz, ustalarımız mekanı inceedikten sonra sizin görüşünüzü alarak uygun malzemelerin neler olacağı konusunda sizi yönlendirecektir. Ardından dilediğiniz renk ve yöntem seçilerek boya işlemine geçeriz. Duvarlarınızda herhangi bir hasar varsa boyadan önce de alçı uygulaması ile duvarı dümdüz hale getiririz.

газопроводдомашнееmalaysianKingston micro

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır. 

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.