Dış Cephe Dekorasyon

Dış Cephe

İçinde yaşadığımız ortamların sadece iç dekorasyonları değil dış cephe dekorasyonları da önem arz etmektedir. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış dış cepheler ortamın albenisini artırmaktadır. Aviva Dekorasyon ustaları iç mimarımız ile ortaklaşa yürüttükleri çalışmalar ile dış cephede olması gereken her şeyi layıkıyla bir araya getirirler.

Ofis, işletilen mekanlar, apartman cepheleri, balkonlar gibi çeşitli dış cephelerde mükemmel bir görünüm elde etmekteyiz. 

Dış cephelerde ısı yalıtımı sağlayan mantolama en sık yaptığımız uygulamaların başında gelir, mantolama ile ısı kaybı önlenmiş olur ve fazla enerji kaybının önüne geçilir, bu da ısınma maliyetlerinde kar elde etmeyi sağlar. Öte yandan ısı yalıtımı ile beraber ses yalıtımı da uygulamaktayız, bu yöntemle de yaşanılan ortamda kişileri rahatsız edecek olan gürültülerin önüne geçilmiş olur. Yalıtım işlemi sağlıklı ve uzun ömürlüdür, yalıtım yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öte yandan dış cephelerde estetik görünüme verilen önem son zamanlarda oldukça artık göstermiştir. Dış cephelerin kaplamasında seramik, cam, taş kaplama gibi malzemeler sıklıkla kullanılmaya başlamıştır, iç mimarımız sizlerin istediğiniz renk ve biçime uygun malzemeleri seçerek dış görünüm için çalışmalar yapar, ardından uzman kadromuz en uygun tekniklerle mükemmel görünen dış cepheler ortaya çıkarır.

можно ли подключить ноутбук к телевизору через hdmiprobinarytipsшины данлоп летние цена 16 радиусapplication

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir. 

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.  

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.