Fayans

Fayans

Fayans işlemi genelde ıslak zemin olarak tabir edilen yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Evlerde banyo, wc, mutfak, havuz gibi alanlarda fayans işlemi sıklıkla uygulanmaktadır. Fayans kolaay temizlenebilme özelliğine sahip olduğundan evlerde yaygın olarak kullanılır.

Teknolojinin gelişmesiyle fayanslar çeşitlilik göstermeye başlamıştır, renk skalası ve boyut çeşitliliği artış göstermiştir. Fayans işlemi sadece ıslak alanlarda değil duvarlara da uygulanmaktadır. Banyo ve wc duvarlarında sıklıkla uygulanan fayans şu anlık ülkemizde mutfak duvarlarında pek uygulanmamaktadır, fakat mutfak da ıslak alan sayılmaktadır, zira su buharı yaygın olarak bulunmaktadır.

Mutfaklarda komple bütün duvarı fayans döşemek pek uygun olmasa da kısmen bir bölgeyi fayansla döşemek söz konusudur.

Öte yandan teras ve balkon zeminlerinde de fayans en sık kullanılan uygulamaların başında gelir. Seramik fayans en sık kullanılan malzemedir. Seramik fayans gürültüyü az geçirir ve ses yalıtımı sağlar, öte yandan ısı yalıtımına da destek olur.

Fayans uygulaması eczane, ofis, hastane gibi çalışma ortamlarında da yaygın olarak kullanılan bir yöntemdir. Fayans leke tutmadığı için temizliği kolaydır ve bu yüzden sıklıkla tercih edilmektedir. Aviva Dekorasyon ustaları fayans yaptırmak istediğiniz mekanda keşif yaptıktan sonra uygulamaya geçmek için sizinle görüşme sağlar ve dilediğiniz boyut, desen ve renklerde fayansları kullanarak işlemi başarıyla uygular.

FiiO E18 KUNLUN Blackjade signature condosTrading Strategy24option scam

7/24 Hizmet Desteği

Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır. 

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.