Hakkımızda

Aviva Dekorasyon 1998 yılından bu yana İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye genelinde tadilat ve dekorasyon alanında hizmet vermektedir.

2005 yılında iç mimarımız Sedat ARAS Fransa’nın Paris kentinde faaliyet gösteren AVİVA firması bünyesinde Tadilat ve Dekorasyon hizmeti verdi ve 2000’in üzerinde projeye imzasını attı.

Aviva Dekorasyon 2005 yılından bu yana kazanılan bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde Paris’in ince ve zarif dekorasyon detaylarını öz değerlerimizle harmanlayarak İstanbul’da Tadilat ve Dekorasyon hizmetine hiç ara vermeden devam etmektedir.

Genel anlamda yapılan bir hatanın altını çizmek adına bir hususa değinmek isteriz. Günümüzde Dekorasyon denilince akla gelen ilk şey Boya Badanadır ve aslında durum öyle değildir. Biz Aviva Dekorasyon olarak bu yaklaşımın çok üstünde çizgilerimizle müşterilerimize güzelliği özgünlük ve farklılıkla sunmaktayız.

Aviva Dekorasyon profesyonel kadrosuyla dekorasyon ve tadilat alanında A’dan Z’ye hizmet vermektedir. Verilen bu hizmetler konuşulan teslim tarihinde gecikmeksizin tamamlanır ve sizlerin beğenisine sunulur ve Aviva Dekorasyon müşterilerine 7/24 hizmet vermektedir.

Aviva Dekorasyon’de tüm dekorasyon ve tadilat işleri iç mimarımız Sedat ARAS tarafından takip edilmektedir.

Sedat ARAS Aviva Dekorasyon’un genel yönetim müdürüdür. Hizmetlerin uygulanması ve sonraki aşamalarda müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurur. Şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.

Son olarak belirtmek isteriz ki Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.