Neler Yapıyoruz

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır. 

A'dan Z'ye Dekorasyon

İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren Aviva Dekorasyon tüm dekorasyon işlerinde uzman ve donanımlı bir ekibe sahiptir, değiştirmek istediğiniz mekanın atmosferini sizin isteğiniz doğrultusunda iç mimarımız yeni bir yaşam alanı ortaya çıkarmak için hazırdır.

Alçı

Alçı uygulaması genellikle tavan ve duvar kaplamalarında kullanılmaktadır. Alçı malzemesi yanmaz özellitktedir ve oldukça dayanıklıdır. Alçının insanların yaşam alanında kullanılması ile insan sağlığına herhangi bir zararı yoktur.

Boya

Evinizde duvar boyası ve duvar sıvası gibi ihtiyaçlarınızda ilk önce bir boya ustası ile iletişime geçmeniz çok önemlidir, boya ustası evinize en uygun malzemenin ne olacağını size söyleyecektir. Aviva Dekorasyon olarak ustalarımıza sonsuz güvenmekteyiz.

Alçıpan

Alçıpan alçı levhadan oluşmaktadır. İki tarafı alçıdan yapılmış kağıt ile kaplı olan levha kullanılmakta, duvar veya asma tavan yapımında kullanılmaktadır. Alçıpan hafiftir, yangına dayanıklıdır ve ses yalıtımı sağlar.

Parke Cila

Parke cila uygulaması dekorasyonun temel taşlarından biri ve olmazsa olmazıdır. Parke cila uygulamasını gerçekteştirecek ustaların işin ehli kişilerden oluşması şarttır, ustalarımız parke cila konusunda uzmandır.

Fayans

Fayans işlemi genelde ıslak zemin olarak tabir edilen yerlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Evlerde banyo, wc, mutfak, havuz gibi alanlarda fayans işlemi sıklıkla uygulanmaktadır.

Dış Cephe

İçinde yaşadığımız ortamların sadece iç dekorasyonları değil dış cephe dekorasyonları da önem arz etmektedir. Mükemmel bir şekilde tasarlanmış dış cepheler ortamın albenisini artırmaktadır.

Asma Tavan

Asma tavan yaşanılan ortamda en dikkat çeken yüzeylerin başında gelir. Duvarlar ve zeminlerde çeşitli obje ve nesneler kullanılarak boş alanlar doldurulurken asma tavada böyle bir durum söz konusu değildir.

Müşterilerimiz

Diğer müşteri yorumları

0 (530) 074 7840

Sedat ARAS - İÇ MİMAR

0 (532) 615 1386

İdris ARAS - ŞANTİYE KONTROL ŞEFİ