Parke Cila

Pake Cila

Parke cila uygulaması dekorasyonun temel taşlarından biri ve olmazsa olmazıdır. Parke cila uygulamasını gerçekteştirecek ustaların işin ehli kişilerden oluşması şarttır, Aviva Dekorasyon ustaları parke cila uygulaması konusunda uzman kişilerden seçilmiştir.

Parke cilası kullanılan malzemeye ve ustanın maharetine bağlı olarak mükemmel bir görünüm sağlar. Parke sistre cilası masif parke, lamine, rabıta, tahta gibi çeşitli yer döşemeleri kullanılarak yapılmaktadır.  

Evinizde, ofisiniz veya işlettiğiniz mekanlarda parke zemin uygulaması yapıldıktan sonra sistre işlemi yaparız, ardından cila uygularız. Cila uygulaması ve farklılıklar barındırmaktadır. Evlerde cam cilayı tercih ederken ofis ve iş yerlerinde kompenatlı cila yöntemini tercih ederiz. Her iki cila yönteminde de mükemmel görüntü elde etmekteyiz.

İstanbul Avrupa Yakası'nda faaliyet gösteren Aviva Dekorasyon parke cila uygulamasını başarıyla ve en kısa sürede yerine getirmektedir. Üstelik parke işlemi sırasında çok fazla toz meydana çıkar, kullandığımız cihazlarla ortalığı en az şekilde kirletecek şekilde çalışmaktayız.

beachкупить кадрокоптеррезина летняя 275 35 19 купитьтуроператоры

2000'den Fazla Proje

Aviva Dekorasyon bugüne kadar estetik özellikleri ile göze hitap eden, fonksiyonelliği ile gündelik yaşamı kolaylaştıran ve ergonomi odaklı olarak rahatlık vaat eden 2000’nin üzerinde projeye imzasını atmıştır.

Memnuniyet Garantisi

Aviva Dekorasyon şantiye takibi başta olmak üzere hizmet takibini yaparak, müşterilerinin gülümsemesini sağlar ve bütçe konusundaki endişeleri giderir.